Ieteikt

Biznesa attīstības vadītājs (Partnerships & Research)

Draugiem Group uzņēmums Mapon ir viens no Ziemeļeiropas vadošajiem B2B autoparku pārvaldības un izsekošanas risinājumu piegādātājiem. Uzņēmumam ir vairāk nekā 30 000 klientu un plašs partneru tīkls Norvēģijā, Dānijā, Beļģijā, Horvātijā, Polijā, Lietuvā un Ukrainā. Mapon birojos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Dānijā un Spānijā strādā vairāk nekā 200 profesionāļu.

Mapon meklē dinamisku un pieredzējušu Biznesa attīstības vadītāju (Partnerības un Pētniecība), lai virzītu jaunas biznesa iniciatīvas un paplašinātu mūsu partnerību tīklu. Mēs meklējam motivētu un uz rezultātiem orientētu profesionāli ar pieredzi ieņēmumu pieauguma veicināšanā, izmantojot stratēģiskas produktu partnerības un spēcīgu attiecību veidošanā ar partneriem. Esot šajā pozīcijā nāksies sadarboties ar dažādām iekšējām komandām, lai identificētu un izpētītu jaunas tirgus iespējas, nodrošinot mūsu nepārtrauktu izaugsmi un panākumus globālā mērogā.

Tavi pienākumi būs:

  • Izpētīt un iegūt jaunas partnerības iespējas esošajos un jaunos tirgos, kas veicina biznesa stratēģiju un uzņēmuma izaugsmi
  • Veikt padziļinātu tirgus izpēti, analizēt konkurentus un iegūt praktiskus secinājumus uzņēmuma attīstībai
  • Veidot un uzturēt attiecības ar stratēģiskajiem partneriem, veikt partnerības sarunas
  • Partnerības veiktspējas prognozēšanu, mērīšanu, analīzi un regulāru ziņošanu par tās rezultātiem
  • Ieteikt izmaksu samazināšanas iniciatīvas un procesu uzlabojumus efektivitātes paaugstināšanai
  • Sekot līdzi nozares tendencēm vietējā un starptautiskā mērogā, pārzināt saistošās likumdošanas prasības attiecīgajos tirgos
  • Analizēt konkurentu aktivitātes un klientu atsauksmes, identificēt potenciālu uzlabojumiem un veicināt inovācijas
  • Veikt tirgus izpēti un analīzi, definēt atbilstošus secinājumus

No tevis sagaidām:

  • Vismaz 2 gadu darba pieredzi biznesa attīstībā, partnerību vadībā, tirgus izpētē vai citā saistītā jomā
  • Spēju identificēt un novērtēt biznesa iespējas
  • Pieredzi analizēt un prezentēt datus, izmantojot dažādus vizualizācijas paņēmienus un rīkus
  • Orientāciju uz rezultātiem, enerģiju un spēju vadīt vairākus projektus un patstāvīgi ievērot termiņus
  • Proaktivitāti un pašmotivāciju, spēju strādāt gan patstāvīgi, gan komandā
  • Teicamas angļu valodas zināšanas (gan mutiski, gan rakstiski), citu ES valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • Izcilas sarunu vešanas, komunikācijas un prezentācijas prasmes

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt starptautiskā komandā, vairāk kā 200 lieliskus kolēģus ar kuriem sadarboties interesantos projektos, no kuriem mācīties, ar kuriem jautri pavadīt darba dienas un atpūsties mūsu komandas pasākumos
  • Atalgojumu no EUR 2000 līdz EUR 3500 pirms nodokļu nomaksas mēnesī (atkarīgs no tavām zināšanām un pieredzes)
  • Individualizētus darbinieku labumus, no kuriem vari izvēlēties sev noderīgāko, piemēram, veselības apdrošināšanas polisi, sporta papildprogrammu, darba devēja veiktas iemaksas tavā 3. pensiju līmenī, papildus brīvdienas, ieskaitot tavu dzimšanas dienu un garantēti - apmaksātas pusdienas mūsu birojā
  • Finansiālu atbalstu tavai profesionālajai izaugsmei
  • Iespēju strādāt attālināti vai mūsu mājīgajā birojā, elastīgu darba laiku ar iespēju uzsākt darba dienu līdz 11:00 un vasaras periodā piektdienas pie mums ir īsās darba dienas!

Pievienojies Mapon, inovatīvu autoparku pārvaldības risinājumu līderim, un esi daļa no dinamiskas komandas, kas veicina globālo izaugsmi!

Gaidīsim Tavu pieteikumu!
AS Mapon (reģ.nr. 40003800531)