Apmācība
Neformālā izglītība
Profesionālās pilnveides izglītības programmas
>> Cilvēka Enerģētiskā līdzsvara uzturēšanaPēc pilnas programmas apguves Jūs iegūsiet zināšanas un praktiskās iemaņas:
>> kā pareizi lietot uzturu; sastādīt ēdienkarti; atjaunot veselību ar uztura palīdzību, >> kā uzlabot garastāvokli; veselību; labklājību, >> kā novērst emocionālo spriedzi; bailes; atkarību; sāpes; citas sliktās emocijas, >> kā samazināt lieko svaru. Tas dos iespēju veiksmīgi uzlabot veselību, konkurēt darba tirgū un saņemsiet profesionālās pilnveides izglītības apliecību.
Programmas ietvaros Jūs iegūsiet zināšanas par Latvijas likumdošanā noteikto, obligāto sanitārijas un higiēnas normu ievērošanas nepieciešamību strādājošajiem apkalpošanas jomā: >> friziera un nagu kopšanas jomā; >> pārtikas aprites jomā; >> sociālajā jomā, kā arī citās jomās kur nepieciešams zināt sanitārās normas. Pēc mācību programmas noklausīšanās Jūs iegūsiet apliecību par iegūto profesionālās pilnveides izglītību.
>> Civilās aizsardzības pamati
Piedāvātā programma dod iespēju valsts, pašvaldību un komercsabiedrību speciālistiem, kā arī jebkuram interesentam iegūt normatīvajos aktos noteikto, obligāto zināšanu minimumu civilā aizsardzībā un ugunsdrošībā. Mācību procesā Jūs apgūsiet: >> civilās aizsardzības organizāciju pašvaldībās, valsts iestādēs un komercsabiedrībās; >> kā izstrādāt civilās aizsardzības plānu saskaņā ar jaunajām likumdošanas prasībām; >> kā juridiskās un fiziskās personas iesaistīt reaģēšanas pasākumos; >> apgūsiet iemaņas katastrofu pārvaldīšanas pasākumos; >> pirmās palīdzības sniegšana dzīvībai bīstamās situācijās. Pēc mācību programmas noklausīšanās Jūs iegūsiet apliecību par iegūto profesionālās pilnveides izglītību.
Akvakultūru barošanas sistēmām, to izvēli, iekārtām, kā arī labas barošanas praksi vides kvalitātes un ekonomikas principu nodrošināšanai. Akvakultūras zivju un vēžu slimībām, to cēloņiem, izplatību un profilakses pasākumiem. Iepazīstināt klausītājus ar dīķsaimniecību veidiem un struktūru, dīķu hidrotehniku, saimniecības plānošanu un ierīkošanu; zivju audzēšanas biotehnisku, dīķu apkopi, inventāru un dīķsaimniecības vadīšanu. Sniegt zināšanas, izpratni un jaunāko informāciju par sasniegumiem videi draudzīgu un ekspluatācijā drošu recirkulācijas akvakultūras sistēmu uzbūvi un darbību, to komponentiem, aparātiem, bioķīmiskiem, biotehnoloģiskiem un ķīmiskiem procesiem, materiālu un enerģijas plūsmām sistēmās. Sniegt zināšanas par akvakultūru piedāvājumu tirgū un pārdošanas procesa plānošanu. Sniegt zināšanas par iespējamo akvakultūru pārstrādi un par to lietderību uzturā. Veidot priekšstatu par akvakultūru kā pamatu sabalansēta uztura lietošanā.