Malus-Veselības Profilakses Centrs

Oficiālā lapa
Ieteikt
 32

Shane Ellison
maģistra grāds organiskajā ķīmijā
Esmu ķīmiķis. Cienu zinātnisku pieeju, cienīju vienmēr. Kad strādāju farmakoloģijas rūpniecībā, tur bija absolūta atteikšanās no zinātnes. Šajās farmakoloģijas kompānijās, darba intervijās nekautrējas teikt sekojošo: “Iegaumējiet, mēs izstrādājam zāles simptomu noņemšanai. Mēs neārstējam.”
Tāds ir biznesa modelis, kas ļauj mūžīgi dot cilvēkiem preparātus. Ja viņiem iztrūkst simptomu, ko atliek darīt? Nākamais preparātu reklāmas plāns, izdomāt slimības. Ja nav simptomu, izsīkusi pārdošanas klientūra, atliek izdomāt slimības. Ar psihiatriskajām zālēm, jūs variet izgudrot slimības bezgalīgi. Ir divi vārdi, kurus baidās psihiatrs – PIERĀDIET TO! Un ja ārsts nevar pierādīt, un viņi deviņos no desmit gadījumiem to nevar, nelietojiet zāles. Pacientam tas dod varu (pieņemt vai nepieņemt lēmumu).
Esot ķīmiķim, es brīnījos – izgatavoju šos preparātus, to spēja nogalināt atklājas mūsu laboratorijās. Bīstami, neefektīvi, izraisoši tos pašus efektus, kurus norāda kā ārstējošus. Kā tie tiek pārdoti? Farmokoloģijas reklāmas nodaļas visā pasaulē ir visspēcīgākās. Patiesi ģeniālas. Jūs vienkārši maksājiet profesionāļiem: ārstiem, profesoriem, psihiatriem – par atskaitēm, it kā izmeklējumos tika atklāti pozitīvi rezultāti. Jūs viņiem maksājiet, pērkot zinātni.
Ne mazāk kā 125 tūkstoši cilvēku katru gadu nomirst no recepšu medikamentiem. Varētu padomāt, ka jaiegulda vairāk līdzekļu preperātu izpētē, ar nolūku samazināt mirstību. Nē. Marketings turpinās. Reklamējamies, reklamējamies un reklamējamies.

iepriekšējā57. no 428nākamā

Farmakoloģijas biznesa modelis

Ievietoja: Malus-Veselības Profilakses Centrs 26. okt 2014 15:07

6 cilvēkiem patīk

Citas šīs lapas galerijas