1 attēls • 13. jūn 2022 08:42
Traipi uz darba apģērba.
Kā noņemt līmes pleķus Traipi uz darba apģērba
Tas nav nekas patīkams – kārtīgi nosmērēties darbā un redzēt traipus uz sava darba apģērba atgriežoties mājās. Visiem, kas lepojas ar savu izskatu darbā, pēdējā lieta, ko vēlaties, ir panākt, lai jūsu jaunais darba apģērbs tiktu aptraipīts ar līmi.
Tomēr tas, ka esat atradis dažus traipus uz saviem kombinezoniem vai apģ...VairākTraipi uz darba apģērba.
Kā noņemt līmes pleķus Traipi uz darba apģērba
Tas nav nekas patīkams – kārtīgi nosmērēties darbā un redzēt traipus uz sava darba apģērba atgriežoties mājās. Visiem, kas lepojas ar savu izskatu darbā, pēdējā lieta, ko vēlaties, ir panākt, lai jūsu jaunais darba apģērbs tiktu aptraipīts ar līmi.
Tomēr tas, ka esat atradis dažus traipus uz saviem kombinezoniem vai apģērba, vēl nenozīmē, ka ir pienācis laiks izmest darba apģērbu. Izpildiet šos vienkāršos padomus, lai palīdzētu atdzīvināt darba apģērbu, tāpēc tas izskatās pietiekami labs, lai rīt atkal valkātu. Kā noņemt vienkāršu “mājas” līmi? Pirms lietojat kādu no tālāk uzskaitītajām metodēm savam apģērbam, iesakām veltīt laiku, lai pārbaudītu, kāda veida līmi jūsu drēbes bija notraipītas.
Ja tā bija epoksīda līme vai cita spēcīga viela, šī metode, iespējams, nebūs pietiekami spēcīga, lai palīdzētu. Lai noņemtu vieglākas, mājsaimniecības līmes, kuras ir uz Jūsu kombinezona vai apģērbā, pirms rīkojieties, vienmēr gaidiet, līdz līme izžūst. Mitrā līme ir murgs, ar kuru jācīnās, un tas, iespējams, radīs vēl lielāku jucekli jūsu apģērbā. Kad līme ir sausa, nokasiet pēc iespējas vairāk no tās, pirms pāriet uz smagākām noņemšanas metodēm.
Lai no darba apģērba noņemtu ikdienas līmi, ielieciet acetonu uz vates pikucīša. Acetons darbojas, lai mīkstinātu līmi, kuru pēc tam jums vajadzētu spēt noņemt. Uzmanīgi notīriet kokvilnas spilventiņu uz auduma, un ar nelielu pacietību jūs redzēsiet, ka līmi var noņemt. Brīdinājums, lietojot acetonu – tas var viegli noņemt krāsu uz auduma. Lai gan tas, iespējams, nevienu neuztrauc ar vecākiem apģērbiem. Ir jāapzinās, ka lietojot šo paņēmienu uz pavisam jauna darba apģērba. Pēc tam ļaujiet traipam nožūt un mazgājiet apģērbu zemā temperatūrā.
Jums var būt nepieciešams atkārtot procesu dažas reizes, bet galu galā jūsu darba apģērbam vajadzētu izskatīties tikpat labi kā jaunam. Noņemt spēcīgāku līmi no apģērba Lai gan iepriekš minētā metode ir ideāli piemērota, lai noņemtu vieglākas, mājsaimniecības līmes, jūs vēlaties piemērot pilnīgi atšķirīgu taktiku spēcīgām rūpnieciskām stiprības līmēm, piemēram, epoksīda līmei. Šo metodi ieteicams izmantot tikai stingrākiem materiāliem un apģērbiem, jo pretējā gadījumā jūs varat vēl vairāk sabojāt savu apģērbu. Pēc tam, kad apģērbs un līme ir sausi, sajauciet siltu ūdeni ar lieljaudas traipu tīrīšanas līdzekli. Pēc tam šajā maisījumā iemērciet traipa laukumu, kam vajadzētu palīdzēt mīkstināt līmi. Kad līme sāk kļūt mīkstāka, nokasiet to.
Atkārtojiet šo procesu vēlreiz, nodrošinot, ka vieta neizžūst. Lai to pabeigtu, uzklājiet komerciālu traipu tīrīšanas līdzekli un pēc tam visu noskalojiet ar aukstu ūdeni. Vēl viena ideja par izturīgiem līmes traipiem ir smalki graudainas smilšpapīra vai nagu vīles izmantošana.
Tas palīdzēs atraisīt līmi, un no turienes jūs varat izmantot mājsaimniecības līmeņiem ieteikto acetona metodi. Tomēr mēs iesakām izmantot šo metodi tikai ļoti biezam audumam, kas netiks sabrāzts vai saplēsts. Izmanto ūdeni Lai gan šīs divas iepriekš uzskaitītās metodes ir mūsu galvenie ieteikumi, vēl viena iespēja ir izmēģināt ūdeni uz jūsu traipa. To parasti ieteicams izmantot vieglākām līmēm, taču ir vērts izmēģināt ar jebkura veida traipiem. Kad esat pamanījis līmes traipu uz sava darba apģērba, nekavējoties mēģiniet to noskalot ar aukstu ūdeni.
Daudzas līmes ir ūdenī šķīstošas, tāpēc skalošana aukstā ūdenī var nekavējoties novērst līmes traipu. Ja auksts ūdens nedarbojas, nākamā izvēle ir verdošs ūdens. Kad esat uzvārījis ūdeni uz plīts vai tējkannas, varat iemērkt auduma daļu, kas ir notraipīta, un to vēlaties darīt dažas minūtes. Pēc tam līmei vajadzētu būt mīkstākai vai pat atkal līdzīgai šķidrumam, tāpēc jūs varat ļoti uzmanīgi mēģināt nokasīt līmi prom no auduma. Ievērojot šīs iepriekš minētās metodes, jūs palielināsiet izredzes noņemt visus traipus vai bojājumus. Nākamreiz, kad atradīsit līmes traipu, atcerieties vispirms ļaut tam nožūt, lai izvairītos no līmes nokļūšanas visā jūsu darba apģērbā. Pēc tam izmēģiniet šīs metodes pa vienaio, un jūs atradīsit, ka līme mīkstinās un lobīsies. Protams, absolūti vissliktākais scenārijs būtu jūsu apģērba nomaiņa, taču, par laimi, mūsu piedāvātais darba apģērbs ir kvalitatīvs un pieejams ik vienam.
Par darba apģērbu un tā īpašībām vaicājiet mums jebkurā laikā veikals@silteks.lv, zvaniet darbdienās no 8:00-16:00 uz numuru 27009908 vai atbrauciet ciemos, Brīvības gatve 295, Rīga un mēs Jums palīdzēsim atrast labāko risinājumu.