Mani Vitamīni

Oficiālā lapa
Ieteikt
 16

VITAMIN B COMPLEX.
Bioloģiski aktīvs B grupas vitamīnu komplekss ar holīnu un inozītu

VITAMIN B COMPLEX ir bioloģiski aktīvs B grupas vitamīnu komplekss ar holīnu un inozitolu, kurš veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, regulē enerģijas ieguves vielmaiņu, samazina nogurumu un nespēku.

VITAMIN B COMPLEX satur visus bioloģiski aktīvos B grupas vitamīnus nervu un psihoemocionālās sistēmas funkcionēšanai, kā arī olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku vielmaiņai.
No B grupas vitamīnu daudzuma cilvēka organismā ir atkarīgs nervu, ādas, acu, matu, aknu, mutes dobuma stāvoklis, smadzeņu funkcijas un gremošanas trakta muskuļu tonuss.
B grupas vitamīni "strādā komandā", tāpēc arī to nepietiekamības pazīmes ir kompleksas.

Nesatur: ĢMO, krāsvielas, konservantus, laktozi, glutēnu, soju, cieti, raugu.

Tiamīns B1 - paaugstina intelektuālās un fiziskās darba spējas, piemīt detoksikācijas iedarbība, uzlabo nervu audu darbu. B1 nepietiekamība veicina neirītu, ogļhidrātu neuzsūkšanos, organismā uzkrājas toksiskie ogļhidrātu apmaiņas produkti - pienskābe un urīnskābe.
Riboflavīns B2 ir antioksidants. Aizsargā acs tīkleni no kaitīgās ultravioleto staru iedarbības, piedalās redzes funkciju nodrošināšanā. Piedalās tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu apmaiņas procesos, svarīgs tvirtu muskuļu veidošanā un saglabāšanā.
Niacīns B3 piedalās 60 metaboliskos procesos, kuru mērķis ir enerģijas iegūšana. Niacīna trūkuma sekas ir koncentrēšanās spēju zudums un depresija, smadzenes nespēj normāli funkcionēt, cilvēks zaudē asociatīvās spējas, zūd atmiņa un moka bezmiegs.
Pantotēnskābe B5 atbild par taukskābju līdzsvaru asinīs, regulē virsnieru un reproduktīvās sistēmas darbību, stiprina organisma pretošanās spējas pret iekaisuma slimībām, stiprina pretiekaisumu darbību autoimūnajos procesos.
Piridoksīns B6 paaugstina intelektuālās un fiziskās darba spējas, regulē glikozes līmeni asinīs, normalizē vairogdziedzera, virsnieru un reproduktīvās sistēmas darbību, stiprina nervu sistēmu, piemīt antidepresanta iedarbība. B6 trūkums organismā izsauc anēmiju, dermatītu un drudzi. Vitamīns B6 aktivizē imunitāti stiprinošos fermentus organismā.
Biotīns B7 piedalās ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu vielmaiņā, palīdzot pārvērst šīs uzturvielas enerģijā. Biotīns veicina ādas veselību un palīdz regulēt zema blīvuma (slikto) holesterīnu un cukura līmeni asinīs. Biotīns ir nepieciešams, lai veidotos keratīns – proteīns, kas nodrošina veselīgu nagu un matu struktūru. Medikamenti var traucēt biotīna uzsūkšanos, turklāt antibiotikas iznīcina labās baktērijas zarnās, kas dabiski sintezē biotīnu.
Folskābe B9 ir nepieciešama „laimes” hormona izstrādei, līdz ar to nodrošina labu garastāvokli. B9 vitamīns „piegādā” oglekli hemoglobīna sintēzei, nodrošina impulsu pārraidi starp neironiem (nervu šūnām), regulē aktivizācijas un bremzēšanas procesus galvas smadzenēs.
Cianokobalamīnam B12 piemīt imūnmodulējoša un pretalerģiska iedarbība, tas normalizē arteriālo asinsspiedienu, atjauno nervu audu struktūru, uzlabo reproduktīvo funkciju, ietekmē muskuļu veidošanos, piedalās olbaltumvielu apmaiņā un aminoskābju sintēzē.
PABA (Paraaminobenzonskābe) veido zarnu mikrofloru, veicinot bifido un laktobacilu izdzīvošanu. Bez PABA nav iespējams asimilēt folskābi. PABA aizsargā ādu no ultravioletā starojuma negatīvās ietekmes, ir iesaistīta melanīna ražošanas procesā.
Holīns piedalās acetilholīna sintēzē, ir nepieciešams nervu sistēmas normālai darbībai. Holīna trūkuma rezultātā krasi krītas cilvēka intelektuālās spējas un smadzenes nevar „strādāt pilnā jaudā”.
Inozīts nepieciešams acs tīklenes un radzenes veselības nodrošināšanai, tāpēc vitamīna B8 deficīts provocē acs slimību veidošanos. Inozīts regulē holesterīna līmeni, aizkavē aptaukošanos un aterosklerozi.

https://manivitamini.lv/lv/veikals/vitam…

iepriekšējā22. no 32nākamā

Bildes runā

Ievietoja: Mani Vitamīni 3. aug 2018 12:40

1 cilvēkam patīk

Citas šīs lapas galerijas